Już 19 października 2011 zapraszamy do Kinoteatru Zdrowie (ul. Główna 36) na filmy:

Delfin Plum

9:00 "Delfin Plum" - propozycja dla najmłodszych; barwna, kolorowa przygoda Delfina, który rzuca wyzwanie złemu rekinowi; w polskiej wersji językowej głosy podkładali m.in.: Anna Dereszowska, Jerzy Kryszak czy Robert Więckiewicz!

czas trwania: 86 min
cena biletu: 11 zł
Zobacz zwiastun

 

 

Lincz

11:00 "Lincz" - ekranizacja głośnej historii z Włodowy, gdzie mieszkańcy dokonali samosądu na lokalnym recydywiście.

czas trwania: 81 min
cena biletu: 7 zł

Zobacz zwiastun

 

 

 

Jak się poz...

17:00 "Jak się pozbyć cellulitu" - hit! najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza, jeden z największych polskich sukcesów kinematograficznych ubiegłego sezonu, wyświetlany u nas w specjalnej cenie biletu.

czas trwania: 111 min
cena biletu: 7 zł

Zobacz zwiastun

 

 

Ki

19:00 "Ki" - główna pozycja premierowa na październik; opowieść o młodej matce, chcącej po urodzinach dziecka wciąż korzystać z życia; rewelacyjna, tytułowa rola Romy Gąsiorowskiej ("Wojna polsko - ruska", "Londyńczycy", "Sala samobójców"), za którą otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na 36. FPFF w Gdyni i nominację do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

czas trwania: 93 min
cena biletu: 11 zł

Zobacz zwiastun

 

Informacje o filmach na stronie Kina Orange.

 

Zniżki:

Co do zniżek grupowych, to przewidujemy je dla grup powyżej 15. osobowych i tylko w przypadku filmów premierowych - Ki i Delfin Plum. Bilet wstępu w przypadku zniżki grupowej to 10 zł brutto.

W przypadku filmów Lincz i Jak się pozbyć cellulitu, nie przewidujemy żadnych zniżek. Cena biletu wstępu na każdy z tych filmów to 7 zł brutto.

Ponadto, wszyscy abonenci Orange mają prawo skorzystać z akcji 2 bilety w cenie jednego. Cała akcja opisana jest na stronie internetowej Kina Orange