Otwarcie Sanatorium ZIMOWIT - "Sanatoria Dolnośląskie" Sp. z o.o.

 

W środę (03.09.2014) uroczyście otwarto zmodernizowane Sanatorium Uzdrowiskowe Zimowit w Dusznikach - Zdroju.

Kompleksowy remont jednego z pawilonów oraz jadalni z zapleczem kuchennym kosztował ponad 6,7 mln zł.

 

Modernizacja możliwa była dzięki dwóm projektom:

- "Modernizacja pawilonu II sanatorium uzdrowiskowego Zimowit w Dusznikach - Zdroju wraz z budową bazy zabiegowej",

- "Wprowadzenie nowych programów dietetyczno-terapeutycznych oraz modernizacja infrastruktury żywieniowej w Sanatorium Uzdrowiskowym Zimowit - Pawilon I w Dusznikach Zdroju".

 

Oddanie do dyspozycji kuracjuszy doskonale wyposażonego pawilonu z bazą zabiegową i nowoczesnym sprzętem, pozwoli na sprostanie rosnącym oczekiwaniom stawianym przez klientów firmy, a także instytucje sektora publicznego i prywatnego.

Realizacja projektu umożliwia nie tylko świadczenie usług hotelowych na bardzo wysokim poziomie, pozwala także na realizację nowych programów dietetyczno - terapeutycznych, które są nowatorskim elementem w usługach leczniczych naszego sanatorium.

 

Zakup wyposażenia profesjonalnego gabinetu dietetycznego czy modernizacja zaplecza gastronomicznego, to tylko część poczynionych przedsięwzięć w celu wdrożenie programów dot. zasad racjonalnego żywienia w różnorodnych stanach chorobowych i fizjologicznych.

 

01 stycznia 2015 r. w ofercie Zimowita realizowane będą programy: ZIMOWY, WIOSENNY, JESIENNY, LETNI, MOKRY, SERCOWY, ODDECHOWY i AKTYWNY.

 

Każda osoba odwiedzający S.U ZIMOWIT, korzystająca z jednego z powyższych programów otrzyma m.in. zakwaterowanie w pokojach o wysokim standardzie, wizyty u dietetyka, leczenie balneologiczne oraz indywidulane, leczenie dietetyczno - terapeutyczne.

zimowit204
zimowit204 zimowit204
zimowit203
zimowit203 zimowit203
zimowit206
zimowit206 zimowit206
zimowit207
zimowit207 zimowit207
zimowit201
zimowit201 zimowit201
zimowit205
zimowit205 zimowit205
zimowit202
zimowit202 zimowit202